HellIce-Mu-Forum
Welcome to HellIce-Mu Forum!
HellIce-Mu-Forum
Welcome to HellIce-Mu Forum!
HellIce-Mu-Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HellIce-Mu-Forum


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O mica sugestie !!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
twisted

twisted


masculin Mesaje : 2
Data de inscriere : 05/03/2011
Joburi/Distractii : D.J
Stare de spirit : ok

O mica sugestie !! Empty
MesajSubiect: O mica sugestie !!   O mica sugestie !! EmptySam Mar 05, 2011 1:27 pm

Buna !
Am si eu o sugestie pt serverul vostru....Puneti la shop Condors Flame( cristalul pentru aripi de lev 3) pentru ca dropul la souluri este destul de mic oricum si la lifeuri la fel deci nu poti sa faci prea multe aripi de lev 3. Eu unul joc de vreo 3-4 zile am cautat cam peste tot pe unde se poate cauta dupa cristalul ala ...si nika, aaa si crest of monarch si pana poate nu la toti le plac aripile FARA luck de la shop! Una din placerea dea a juca MU este sa i-ti faci tu itemele, pentru asta "trag tare" eu cel putin nu stiu de restul! Dar si sa caut zile in sir dupa un item ...mi se pare prea absurd. Dati si voi un reply admini va rog daca se poate face ceva in privinta asta.
Sus In jos
ScOrPyOn
Admin
Admin
ScOrPyOn


masculin Scorpion Dragon
Mesaje : 33
Data nasterii : 02/11/1988
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Hell!
Joburi/Distractii : Sa Va Tai!
Stare de spirit : Al Dreq De Buna!

O mica sugestie !! Empty
MesajSubiect: Re: O mica sugestie !!   O mica sugestie !! EmptySam Mar 05, 2011 3:03 pm

Flame of Condor O mica sugestie !! Flameofcondor Pica din bok+1

Iar pana si crest of monarch o sa fie in shop in curand!
Sus In jos
http://dorobantz.malware-site.www
twisted

twisted


masculin Mesaje : 2
Data de inscriere : 05/03/2011
Joburi/Distractii : D.J
Stare de spirit : ok

O mica sugestie !! Empty
MesajSubiect: Re: O mica sugestie !!   O mica sugestie !! EmptyDum Mar 06, 2011 1:04 am

Deci...dropul la flame of condor este foarte mic, pe langa ca umblii de i-ti sar ochii dupa goblinii aia ca din cate am vazut au respawn random, daca ai lag ceea ce se intampla destul de des seansele sa gasesti invazie +1 scad drastic, te enervezi si te gandesti sa cauti alt server. Nu cred ca lagul este de la mine ca eu net am fostre bun, binenteles sunt oscilatii , cate odata merge foarte bine, dar nah daca nu vreti sa puneti la shopt cristalul puneti intr-o anumita zona la anumiti mobi, normal cristalul asta pica in baraks deci una ca nu mai tre sa stai o ora pentru invazie si sa cauti 2 harti destul de mari(noria,lorencia) invazie de 1 din care dropul este foarte mic oricum si daca mai ai si lag si treci pe langa ei ai seanse sa i-ti faci aripi intr-o luna doua poate, asta daca faci rost de soluri care si ele au drop destul de mic. Cam asta a fost punctul meu de vedere acum vedeti si voi daca sunt destul de rational sau nu din punctul vostru de vedere!! Va doresc o seara placuta, mersi de atentie!!!
Sus In jos
ScOrPyOn
Admin
Admin
ScOrPyOn


masculin Scorpion Dragon
Mesaje : 33
Data nasterii : 02/11/1988
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Hell!
Joburi/Distractii : Sa Va Tai!
Stare de spirit : Al Dreq De Buna!

O mica sugestie !! Empty
MesajSubiect: Re: O mica sugestie !!   O mica sugestie !! EmptyDum Mar 06, 2011 4:20 am

twisted a scris:
Deci...dropul la flame of condor este foarte mic, pe langa ca umblii de i-ti sar ochii dupa goblinii aia ca din cate am vazut au respawn random, daca ai lag ceea ce se intampla destul de des seansele sa gasesti invazie +1 scad drastic, te enervezi si te gandesti sa cauti alt server. Nu cred ca lagul este de la mine ca eu net am fostre bun, binenteles sunt oscilatii , cate odata merge foarte bine, dar nah daca nu vreti sa puneti la shopt cristalul puneti intr-o anumita zona la anumiti mobi, normal cristalul asta pica in baraks deci una ca nu mai tre sa stai o ora pentru invazie si sa cauti 2 harti destul de mari(noria,lorencia) invazie de 1 din care dropul este foarte mic oricum si daca mai ai si lag si treci pe langa ei ai seanse sa i-ti faci aripi intr-o luna doua poate, asta daca faci rost de soluri care si ele au drop destul de mic. Cam asta a fost punctul meu de vedere acum vedeti si voi daca sunt destul de rational sau nu din punctul vostru de vedere!! Va doresc o seara placuta, mersi de atentie!!!




Bin...Flame of condor o sa se afle si in celelalte bok-uri de la +1 la +5. Dar in shop nu va fi. Like a Star @ heaven
Sus In jos
http://dorobantz.malware-site.www
BlaZeD

BlaZeD


masculin Mesaje : 18
Data de inscriere : 04/03/2011
Joburi/Distractii : Bashmohandes
Stare de spirit : Sonic.Vic

O mica sugestie !! Empty
MesajSubiect: Re: O mica sugestie !!   O mica sugestie !! EmptyMar Mar 08, 2011 7:43 pm

Can Some1 Translate This Please?

Sus In jos
Continut sponsorizat





O mica sugestie !! Empty
MesajSubiect: Re: O mica sugestie !!   O mica sugestie !! Empty

Sus In jos
 
O mica sugestie !!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HellIce-Mu-Forum :: HellIce-Mu>>Sugestii-
Mergi direct la: